1 / 2
Masina za sienje Bagat
5.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.03.2023 07:04

Битола / Битола

Masinna za sienje Bagat odlicno socuvana ne mokgu koristena tel za kontakt 078268101 cena 5000 denari.....

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Занаетчиска дејност

Се продава / Можна е замена од:

goce
Потврден огласувач
078586760
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам