1 / 9
APARTMAN VO PESTANI
По Договор
08.11.2022 10:53

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

54 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Kamenica,s.Pestani

Se izdava nov apartman (54m2) na vlezot na Pestani, prv red pokraj ezero.
Apartmanot e so kapacitet za 3 lica.+1
Ima spalna soba, kupatilo, soba za dneven prestoj i kujna.
-TV
-Frizider
-Klima Ured
-Wi-FI

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

ANA
Потврден огласувач
076282330
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам