1 / 5
Se prodava SCANIA R420
1 €
28.09.2022 13:00

Штип / Штип

Scania R420 2006god. vo odlicna vozna sostojba.
Za poveke informacii tel.br. 070 210 643

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
070210643
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам