se izdava mal stan
По Договор
28.09.2022 13:00

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

42 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

bul.Gevgelija

Se izdava mal stan so edna spalna soba za samec ili par .

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Magacin
Потврден огласувач
070256739
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам