1 / 9
MERCEDES ACTROS komplet so prikolka SCHMITZ SO URED
36.000 €
29.09.2022 13:00

Штип / Штип

Se prodava mercedes actros 2012god. Komplet so prikolka SCHMITZ 2005god. So ured.
Vo odlicna vozna sostojba.
Kamionot se prodava poradi obnova na vozen park.
Tel.070210643

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
070210643
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам