1 / 5
Iphone 13 pro max
1.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.11.2022 10:43

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

13 PRO MAX

Боја:

White

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Se prodava iphone 13 pro max .
Maksimalno socuvan.
Koristen samo 3 meseci.
Battery health 98%
Doaga so polnac, kutija nema.
Cena 1100€ ne e fiksna.
Info na
076 659 554 Aleksandar

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
076600742
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам