1 / 12
MERCEDES C220 CDI 125kw 6-Brzini 2008god. "AVTOCENTAR"
8.200 €
21.11.2022 10:51

Тетово / Тетово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

MERCEDES C220 CDI 125kw 6-Brzini
2008 / 2007god.

Ekstra socuvan .

* Uvezen od Italija , so site plateni davacki do reg. *

Cena : 8200e.

Tel. : 071796007
Viber : 070329480
Lice za inf. : Ivica Spaseski

AVTO PLAC " AVTOCENTAR " TETOVO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AVTOCENTAR
Потврден огласувач
071796007 / 070329480
Испрати Е-маил до огласувачот

JAGUAR X-TYPE 2.2 TDI 107kw AVTOMATIK 2009god. "AVTOCENTAR"

6500 €

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 JTD 55kw 2009god. "AVTOCENTAR"

3600 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам