Kupuvam stan
25.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.09.2022 15:12

Штип / Штип

Број на соби:

1,5

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

1990

Година на реновирање:

1990

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Stip

Kupuvam ednosoben stan vo stip do 40m2 do 25000e
Ili pogolem stan so zamena na kukja do gradskiot pazar i moja doplata

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара / Можна е замена од:

Nikola
Потврден огласувач
77689394
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам