1 / 7
Satelitska antena
4.000 МКД
05.02.2023 13:45

Битола / Битола

Prodavam satelitska antena pokretna(so motor)
Resivero e AMIKO 8260 (prebarova satelitski kanali,terestialni kanali,antenski,kablovski,IPTV kanali)
Antenata e 1.10

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Сателитски антени и IPTV / Сателитски антени

Се продава од:

filip
Потврден огласувач
079205093
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам