1 / 5
Hitno se prodava stan
По Договор
14.09.2022 16:02

Кичево

Број на соби:

4

Квадратура:

70 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1990

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

4 Juli br.182

Se prodava trosoben renoviran stan vo Lameli - Kicevo
Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Fani
Потврден огласувач
078403452
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам