1 / 5
BILJARD 8FT ,so profi ploci Rasson
66.000 МКД
06.10.2022 10:05

Струга / Струга

Se prodava BILJARD 8FT ,so profesionalni Rasson ploci.Biljardot e vo odlicna sostojba,zaedno odat i Aramith Premium topki,luster za biljard i dve steki.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Забавни игри и Играчки / Билјарди

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
071220978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам