Prodazba na stan
100.000 €
01.10.2022 21:35

Чаир / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

100 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Запад

Se prodava stan 100 kvadrati, so imoten list, so orientacija istok-zapad, na 2 kat od 5 kata, so pogled na park od terasata. Stanot e vo blizina na restoranot Biznis na ulica Pavle Ilic
Cena na stanot e 105.000 evra
Kontakt 072 222 523

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Slavica
Потврден огласувач
070200703
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам