1 / 4
Centurion Road BIKE
220 €
15.11.2022 00:45

Аеродром / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

CENTURION ROAD BIKE VO ODLICNA SOSTOJBA
075248405

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
077777777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам