1 / 4
Huawei p20 lite ekstra socuvan kako nov ,raboti nasite mrezi
90 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.01.2023 15:26

Битола / Битола

Марка:

Huawei

Модел:

P20lite

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Huawei p20 lite ekstra socuvan kako nov ,kupen od A1 garancia zavrsena,raboti na site mrezi za detalni karakteristiki na telefonot kliknete na linkot
https://m.gsmarena.com/huawei_p20_lite-9098.php

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

CamShop-2
Потврден огласувач
078224805
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам