1 / 11
Audi a4
1 €
15.09.2022 00:07

Кичево

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Audi a4
2.0tdi 143hp
Novi gumi
Registracia
Servis rebrast i drugo
Tempomat
Greaci
Elektronski sediste
Golem display
Xenon
Garancia za km so servisna moze porverka vo ovlasten servis

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Astrit
Потврден огласувач
071357780
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам