1 / 2
Готвач на пареа
3.000 МКД
21.12.2022 09:49

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Нов, не користен готвач на пареа.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Готвачи на пареа

Се продава од:

TVBR
Потврден огласувач
076456675
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам