1 / 3
PRODAVAM MOBILEN DORO 2404
2.500 МКД
14.09.2022 22:51

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Друга марка

Модел:

Doro 2404

Боја:

Black

Интерна меморија:

до 1 GB

РАМ меморија:

До 0,5 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

.........................PRODADEN..........................
.........................PRODADEN..........................
.........................PRODADEN..........................
.........................PRODADEN..........................
.........................PRODADEN..........................

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
071506473 / 077685072
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам