Se prodavaat nivi
По Договор
27.11.2022 15:15

Охрид / Охрид

Квадратура:

12000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodavaat nivi,razlicni kvadraturi i ceni,idealno za da se uzivat nadvor od gradskiot beton:tel: 070/249-054 ; 070/331-326

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

saso
Потврден огласувач
070331-326
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам