1 / 5
Se prodava set lamela za e39 530d
125 €
Цената не е фиксна
11.01.2023 03:05

Кичево

Марка:

BMW

Модел:

E39 530d

Tип на делови:

Ламела / Спојка

Lamelata potisna i drug lager luk se vo odlicna sostojba vozeni se samo 10 000 km moze da se vidi vo sekoe vreme pasuva i na e46 330d

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
071587860
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам