1 / 11
Mercede-Benz c270 elegance full oprema
2.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.09.2022 01:05

Гостивар / Гостивар

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

270

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Mercede-Benz c270 elegance 2001 godina
Se prodava zoshto mi treba kola so 7sedista
-motor menjac ispravno tiptop
-ima karosericni mali problemi
- Vnatresno ima ubav enterier so full elektronika
-greaci ne sedista
Mozna e zamena so moja doplata kola so 7sedista avtomatik
Povise info : 071650390


Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Lvc
pance poposki 12
Потврден огласувач
070840461
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам