1 / 5
Novi konduri / cevli br.37
900 МКД
07.05.2023 20:56

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Обувки

Големина:

37

Боја:

Црна

Нови чевли бр.37, со ремче на глуждот и дебела штикла.
Носени буквално еднаш во ресторан, сеуште мирисаат "на ново"

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
071306806
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам