1 / 7
E500 Elegance
14.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.03.2023 20:28

Гостивар / Гостивар

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 500

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Златна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

285 kw / 387 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Voziloto e maksimalno socuvano.
Ima nekoi sitnici za sreduvanje, za poveke info na WhatsApp ili Viber na 4915755141730. Mozna e zamena.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

elsan
Потврден огласувач
078241177
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам