1 / 1
Elektro Shok/Lirë/eftino!!
500 МКД
24.10.2022 17:41

Струга / Струга

Elektro shok za zastita od kucinja ili samoodbrana.Samo 500 denari,pustame i po kargo niz cela makedonija. Elektroshock për mbrojtje nga qent endacak ose për vetmbrojtje personale 500 denar dërgojmë në gjith mk me kargo.

Категорија: Останато

Се продава од:

Pro play
Потврден огласувач
077703260
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам