1 / 4
Frizideri
1 €
01.11.2022 11:49

Скопје Центар / Скопје

Prodavam Frizideri
Horizontalen frizder inox so rabotna masa 260cmx60cmx85cm 500evra
Frizider Gorenje 370lit. 300evra
Frizider za dlaboko so fioki ST 86lit. 130evra.
Frizider zlaten dab 300evra.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

.
Потврден огласувач
070347800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам