1 / 12
Cannondale Trigger 29 Carbon
По Договор
01.10.2022 12:21

Струмица / Струмица

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

20 "

Се продава велосипед Cannondale Trigger 29 Carbon
https://m.pinkbike.com/news/Cannondale-Trigger-29-Carbon-1-Reviewed-2014.html

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
075211155
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам