1 / 5
PASAT 4 KA
2.700 €
15.09.2022 11:45

Делчево / Делчево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

SE PRODAVA PASAT 4KA PROIZVEDEN 2000 GODINA 66 KW 90 KONSKI SILI, NAPRAVEN KOMPLET SERVIS PRED 5000 KILOMETRI VO EKSTRA SOSTOJBA. KOLATA MOZE DA SE VIDI VO SEKOE VREME LICE ZA KONTAKT NIKICA DELCEVO 070-983/636

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

MARIJA
Потврден огласувач
072220803
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам