1 / 3
Vitrina za kolaci
1.100 €
15.09.2022 11:49

Прилеп / Прилеп

Се продаваат две витрини за колачи,секоја со должина од 130см!
070-208-668

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Се продава од:

Krste
Потврден огласувач
070208668
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам