Izravotuvam sekakov vid na plocki
11.111 €
26.11.2022 18:37

Гази Баба / Скопје

Категорија:

Градежништво, Архитектура

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Izrabotuvam sokolov vid i dimenzii na plocki,kupatila skali podovi,i dr

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Jonce
Потврден огласувач
076719021
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам