1 / 6
Kia Spordage bezin plin
1 €
02.12.2022 15:13

Кичево

Марка:

Kia

Модел:

Sportage

Година:

1995

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Kia Spordage bezin plin

Registrirana cela godin. Top sostojba, vozena e samo vo grad.
Za poveke info javetese na
078373075

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vasile
Потврден огласувач
078373075
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам