1 / 4
FOTELJA FEYDOM, SE PRODAVA POVOLNO!!!
8.000 МКД
Цената не е фиксна
07.11.2022 09:08

Аеродром / Скопје

Se prodava dosta povolno Feydom modularna fotelja, eden od najpopularnite i najprodavanite modeli na Feydom.

https://feydom.mk/q6

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Фотељи

Се продава од:

Константин
Потврден огласувач
075400780
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам