1 / 2
Лешници, органски непрскани, Lesnici
200 МКД
11.11.2022 12:22

Струмица / Струмица

Состојба на предмет
Нов

Некршени органски лешници непрскани, берба 2022, бесплатна достава за Струмица. За остатокот од државата може по карго.

Цена 200 ден/кг фиксно.

Категорија: Храна и готвење / Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

Се продава од:

Citizen
Потврден огласувач
070992364
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам