1 / 1
100% Природен Маџун
500 МКД
15.09.2022 13:54

Аеродром / Скопје

Се продава маџун, 100% природен ,без додатоци по стар бабин рецепт.

Направен од квалитетно тиквешко грозје сорта вранец.

Испорака низ цела Македонија. Бесплатна достава за нарчка над 1000ден

Цена 500 ден

Тел: 071 390 896

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Sanja
Потврден огласувач
071390896
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам