Бараме шивачка со искуство
1 €
Цената не е фиксна
15.09.2022 14:13

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Производство, Индустриски професии

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Конфекција во Велес има потреба од шивачка со искуство. Информации само на телефон 078 413 424.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Slobodanka
Потврден огласувач
076430676
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам