1 / 7
Suzuki Gsxr-750
3.600 €
16.12.2022 00:38

Охрид / Охрид

Марка:

Suzuki

Вид:

Спортски

Година:

2001

Модел:

Gsxr 750

Километри:

45000

Motorot e vo odlicna sostojba reg. Do 09.09.23 so zelen karton servis napraven pred 300km motul 7100, antifriz nov motul, cuvan i odrzuvan za svoja dusa
Za podetalni informacii na viber 078 538 322

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

ljupco
Потврден огласувач
078538322
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам