1 / 7
Se prodava toyota corolla verso
1 €
11.05.2023 19:31

Кривогаштани / Прилеп

Марка:

Toyota

Модел:

Corolla Verso

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana e cela godini napraven e servis nema nikakvi vlozuvanja, moze da se vidi vo sekoe vreme.
Mozi i zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

ilco
Потврден огласувач
071473016
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам