1 / 12
Одличен наместен стан
400 €
15.09.2022 16:49

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

82 m²

Греење:

Централно

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2007

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Се изнајмува трособен стан во населба Црниче, на одлична локација во репрезентативна зграда. Целосно наместен, кожна гарнитура, целосно опремена кујна, сопствено парно греење, климатизер, со голема тераса и дворче.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Stanislav
Потврден огласувач
+436646634662
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам