1 / 1
PRODAVAM SREDSTVO ZA CISTENJE PLOCKI
По Договор
16.10.2022 11:48

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

PRODAVAM MNOGU KVALITETNO SREDSTVO ZA CISTENJE NA KERAMICKI PLOCKI, SE RAZREDUVA 1KG SO 10 KG VODA , SO DEZIFICIENT
PAKUVANJE 10KG
CENA POVOLNA

Категорија: Дом и Градина / Останато

Се продава од:

Samir
Потврден огласувач
078212264
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам