1 / 9
Se izdava apartman
1 МКД
15.09.2022 17:36

Струга / Струга

Број на соби:

1

Квадратура:

30 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Se izdava apartman od 01.10.2022 do 01.07.2023
Apartmanot se naoga vo blizina na fakultetot FON
Povece informacii na 075645126

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Pavle Cvetanoski
Потврден огласувач
075645126
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам