1 / 7
MAN TGL 12220 2011GOD.
13.000 €
Денес 08:24

Штип / Штип

Kamionot e spremen za rabota.
Tovaren prostor 7.2x2.5x2.7
Registriran

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

MITKO
Потврден огласувач
070210442
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам