1 / 8
FELT 'aluminium skele'
6.000 МКД
28.11.2022 11:36

Прилеп / Прилеп

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

24 "

Velosipedot e vo odlicna sostojba vozen i odrzhuvan normalno... Bez mana
Menuvac na brzini, gumi, kocnici, odlicno sedlo
Se e perfektno funkcionalno

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075901817
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам