1 / 8
Philips n2521 stereo deck
49 €
Цената не е фиксна
14.03.2023 16:09

Ѓорче Петров / Скопје

Prv kaseten dek na philips vertikalen proizveden 1977g.dekot e vo ispravna sostojba so smeneti komplet kajsi samo pauza ne funkcionira. tezok 4.8kg

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
070293542
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам