Chipolino количка
300 €
15.09.2022 19:11

Аеродром / Скопје

Се продава количка комплет со сите додатоци. Купена е во Андреј компани во 2020 и користена само 1 година.

На следниот линк можете да ги видите сите детали: https://chipolino.com/en/product/177-baby-stroller-electra-3-in-1-collection-2020

Количката е сива со црна рамка!

Контакт: Оливера 071232141

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
075481179
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам