1 / 2
dve trkala so gumi 24" i dve trkala 26" site ispravni
1.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.05.2023 16:48

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

24 "

prodavam malku koristeni dve trkala so gumi 24" predno, zadno (so zvezdi)1.500 den i dve trkala 26" predno, zadno 1.200 den.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од: Претпријатие

Ljupco
Потврден огласувач
077949086
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам