1 / 12
Audi A8 3.0TDI QUATRO FACELIFT MATRIX
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.03.2023 20:45

Струга / Струга

Марка:

Audi

Модел:

A8

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

190 kw / 258 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

A8 3.0 TDI QUATRO FACELIFT
GODINA 2014/13
Registriran so Zelekarton
Servisiran Komplet
So Naj Full OPREMA
MOZHE I ZAMENA ZA POVEKE
INF 071211399

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Fitim Ramo
Потврден огласувач
071211399
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам