1 / 7
YAMAHA YZF-R1 2008
6.100 €
02.12.2022 16:23

Велес / Велес

Марка:

Yamaha

Вид:

Спортски

Година:

2008

Модел:

YZF-R1

Километри:

35000

YAMAHA YZF-R1 2008
GPR EXHAUST FULL SUSTEM
REG. DO 6 mesec 2023 so zelen karton
Povise informacii na tel :077849416/078250926

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

MARJAN
Потврден огласувач
078250926
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам