1 / 3
BMW X6 DELOVI TANDEM VELES
4 €
01.11.2022 08:20

Велес / Велес

Марка:

BMW

Модел:

X 6

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

POLOVNI DELOVI I SERVIS ZA BMW TANDEM VOZILA NA LAGER I PO NARACKA:
BMW 1 SERIJA E87 F20 2004 DO 2017
BMW 3 SERIJA E90 I F30 2005 DO 2017
BMW 5 SERIJA E60 I F10 2003 DO 2015
BMW 7 SERIJA E65 I F01 2003 DO 2015
BMW X1 SERIJA E84 2009 DO 2015
BMW X3 SERIJA E83 I F25 2006 DO 2015
BMW X5 SERIJA E53 I E70 OD 2004 DO 2014
BMW X6 SERIJA E71 OD 2008 DO 2015
NASKORO BMW 4 F32 X4 F26 X5 F15

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

RENATO
Потврден огласувач
074233144
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам