1 / 8
Zhiyun Crane V2 gimbal so Follow Focus
250 €
15.09.2022 20:55

Гостивар / Гостивар

Zhiyun Crane V2 gimbal so Follow Focus, gimbalot e Nov samo 2 pati koristen vo turcija.
070 398 271
071 551 072

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Галантерија за Фотоапарати / Останати додатоци

Се продава од:

Medin Rufati
Потврден огласувач
070398271
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам