1 / 5
Се продава ваљак Bomag во екстра состојба
1 €
26.01.2023 17:27

Виница / Виница

Се продава ваљак Bomag сега увезен од Швајцарија, во екстра состојба

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

BB Vintrans
Потврден огласувач
070560742
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам