1 / 12
BMW F10
По Договор
05.12.2022 17:03

Кичево

Марка:

BMW

Модел:

525

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava BMW F10 2011God 525D 204ks so pominati 272000km
Od oprema poseduva:
-Kozen interier
-Elektricni sedista so memorija
-Greaci na sedista
-Soncev krov
-Adaptive suspension
-Parking senzori
-Dvozonska klima
-Tiptronic
-Navigation Proffessional Display
-Hi-Fi audio ozvucuvanje
Za povekje informacii na telefon

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070398730
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам