1 / 4
Силоси Silosi за повеќе намени
По Договор
30.09.2022 23:24

Крива Паланка / Крива Паланка

Се продаваат два силоси од по 55тони еден

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

dalibor
Потврден огласувач
078305879
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам